Data Inform - Акція під час карантину

Акція під час карантину

марта 20, 2020

В країні принципово нова ситуація, якої ніколи ще не було. Причина - всесвітня пандемія Covid-19, короновірусу. Ми всі вчимося жити в нових умовах. Межа перейдена, назад вороття вже не буде.

Можливо, саме ми будемо корисні Вам саме зараз, в умовах мінливої ​​ситуації в економіці. І ось чому.

Завдяки сучасному тренду на самоізоляцію через Covid-19, доставка їжі і товарів додому, замовлення будь-яких послуг дистанційно, стають все популярнішими. Надалі попит на такий вид взаємодії "клієнт - продавець", "працівник - роботодавець" буде тільки зростати.

Це відкриває відмінну можливість для Вашої компанії впровадити нові компетенціїі: продаж будь яких товарів онлайн; надання різноманітних послуг з їх замовленням через мережу інтернет; можливість Вашим співробітникам дістанційно виконувати свою роботу, спілкуватися, навчатися тощо.

Але для цього потрібен зручний та сучасний, швидко працюючий веб-сайт з мобільною версією, що дозволить загальній аудиторії закривати свої потреби в нових умовах, а Вам вийти на новий рівень доходу.

Криза мине, і на ринку залишаться найсильніші - ті, хто адаптувався, знайшов точки зростання і вчасно почав впроваджувати нові інструменти в свій бізнес.

Саме зараз перед Вами відкривається чудова нагода випередити конкурентів! У виграші будуть тільки ті, хто першими опанують нові можливості.

Наша компанія займається розробкою та дизайном сайтів, а також їх мобільних версій - «під ключ». Ми надаємо всі пов'язані з цим послуги - від розробки самого сайту та його розміщеннюв мережі інтернет до всебічного супровіду та просуванню в пошукових системах.

Для підтримки малого і середнього бізнесу в цей непростий час, компанія Діатекс Медіа впроваджує швидку розробку веб-сайту з мобільною версією для продажу товарів та послуг, їх онлайн замовленню, дистанційній роботі та спілкуванню, як під час карантину, так і надалі, по акційній вартості.

ПЕРЕДБАЧЕНА АКЦІЯ НА РОЗРОБКУ САЙТІВ


Сайт-візітка - 150$
Сайт-каталог - 250$ (демо товари)
Landing Page - 200$
Інтернет-магазин - 450$ (демо товари)

акційні ціни на інші види інтернет-ресурсів за запитом...

Телефонуйте, пишіть!

+38 (099) 976-61-63 (Viber)
+38 (066) 710-43-45 (Viber)
Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для Вас время!

Заказ обратного звонка

Запрос на звонок отправлен. Мы перезвоним Вам в указанное время!